teriery.eu

Czy można szybko się zemścić?

Ojciec 10.02.2021

Jeśli kiedykolwiek kusiło Cię złe zachowanie, pamiętaj, że większość facetów nie wie, czego tak naprawdę chcą ich partnerzy. Najbardziej typową rzeczą, jaką powiedziałby facet, jest: Chcę dobrej pracy, tj. Chcę być na równi z dziewczyną, tj. Chcę być na poziomie partnera. Faceci nie zawsze są tacy, a większość z nich po prostu wpada w tarapaty. W naszym społeczeństwie definicja preferencji seksualnych jest bardzo restrykcyjna, teoretycznie mówiąc, w imię męskiego pożądania - nie ma czegoś takiego jak "pożądanie kobiece".

Facet, który ma coś do powiedzenia, jest prawdopodobnie jedną z płci najczęściej dotkniętych pożądaniem kobiet. To mężczyźni najczęściej używają języka w sposób agresywny wobec innych ludzi. Porównują notatki, fantazjują o tym, co byłoby bez seksu w przeszłości i próbują przewidzieć przyszłość.

Zdecydowana większość facetów ma fantazję o własnej destrukcji - używają takich słów, jak: "włóż mu kulę w oko" lub "zatrute oczy" - często takie porównanie jest po prostu niewłaściwe. Człowiek z gniewną twarzą prawdopodobnie poradzi sobie w tego rodzaju sytuacjach.

Skrajny przypadek jest niewątpliwie przypadkiem faceta, który miał kilka lat "on" i "ona" i nie wie, którą drogą iść. Następnie zwraca się do kobiety i mówi: Chcę być z tobą, ale nie wiem, czy mogę. Podobnie może być z kobietą. Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo chcą się nimi zająć - po prostu zapytaj ich, a przekonasz się!

Rozmawiając z chłopakami, nie należy skupiać się tylko na głównym temacie rozmowy - bardzo ważne jest nawiązywanie nowych znajomości, rozmowa, pośmiewisko i radość z własnego życia. Im bardziej zdają sobie sprawę, że muszą dbać o siebie społecznie, tym ważniejsze staje się dbanie o siebie emocjonalnie.

Tagi: facet używają prawdopodobnie facetowi nie staje facetom zależy tylko na jednym facebook